| Mindfulness a întrebat:

Poate FCSB sa bata joi pe Lask Linz? Se califica în Europa League? Ce spuneți? Ce prognostic vedeți la acest meci?

5 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Teoretic da, acum depinde cât de serios joaca. Și cu Sparta Praga s-au crezut zmei. Eu zic ca trece cu 1-0 sau 2-1.

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

Va fi jale daca nu o bate pe Lask, și ei joaca prost în campionatul lor.
Și eu zic la fel.
Pai Becali e de vina el gestionează echipa, jucătorii, el e Dumnezeu acolo la FCSB.
E bine pentru coeficient sa ne calificăm in Europa League, in Conference sunt deja calificați în grupe.

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu ai văzut ca ii compara cu oile? laughing Coman făcea cât jumătate din echipă. Țineam cu ei, dar nu mai țin ca ciobanul face echipa.

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

laughing are ceva probleme nu știu..vezi ce fac banii multi dintr-un om? Îți ia mințile te crezi omniscient,așa e el! Cu jucătorii aia ce ia transferat sa zică merci daca se califica cu Linz! Și-a bătut joc de echipa,dar toți fac așa, toți sunt numai pentru bani, vor să vanda jucători sa ia umpluturi de jucători și să facă și performanță. Cam cum o făcut Unirea Urziceni in vremea ei de glorie!
Nu mai îl duce capul, ar trebui sa nu se mai bage că distruge echipa, păcat de ea.
Daca termina anul asta pe 5 va fi bine pentru ei! Ști ce cred eu? Că în Europa va face o figură frumoasă și în campionat va avea probleme!

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Mindfulness):

La retrogradare se bate anul ăsta. A mai fost și Astra Giurgiu tot asa. Cel mai rău îmi pare de Vaslui și Pandurii Tg Jiu.