| publiculmaiubeste a întrebat:

Poate un atlet sa faca, la bataie din palme pentru pauza de sprint(interval de 2-10s aleator) 100 de sprinturi de 100m?

Răspuns Câştigător
| anamaria13b a răspuns:

Doar daca este atlet adevarat si foarte sportiv expert cred ca ar putea :d. funda?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ce e aia ''bataie din palme pentru pauza de sprint''?

| publiculmaiubeste explică:

Un fel de test bip dar cu interval aleator si 100m

| publiculmaiubeste explică:

Prin bataie din palte pentru pauza ma refeream atunci cand completeaza un sprint de 100m, nu pleaca doar la bataia din palme care e la un interval aleator deci are putina pauza...

| mihai024 a răspuns:

Da,depinde de rezistenta pe care o are, nu sunt multi care pot face asta dar un atlet in adevaratul sens al cuvantului POATE