| ValiCosminSiTu2 a întrebat:

Poti ajunge fotbalist, macar intr-un club de fotbal fara sa fumezi niciodată?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si de pe alt cont.
Faptul ca nu fumezi nu inseamna ca iti creste talentul.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are fumatul cu fotbalistii?

Ajungi forbalist numai daca ai talent la fotbal si esti selectat de vreun antrenor de fotbal, indiferent ca fumezi sau nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar ai revenit cu întrebarea asta absolut ****?

Ți s-a zis, e obligatoriu sa fumezi la fiecare antrenament. Nici nu te primesc in vestiar dacă nu intri cu țigara aprinsă.

| johnnny123 a răspuns:

Te-am mai întrebat asta, și chiar la modul serios: Tu suferi de vreo tulburare psihică? Măcar să știm să nu mai facem mișto de tine aiurea dacă chiar ai o problemă.

De ce tot insiști să-ți faci conturi pe TPU doar ca să repeți la nesfârșit întrebarea asta cretină la care ți s-a răspuns de sute de ori?

| SkandallKamataru a răspuns:

Nu. daca ai pus gura pe tigare gata, nu mai ai nici o sansa.