| Nicollabc a întrebat:

Prin ce metode pot sa slabesc la abdomen si picioare?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca as sti ti-as spune nu se stie cum s slabesti se stie ca prin efort se ard calori multe si prin alimentatie sanatoasa poti slabi dar nu mult pentru ca risti sasi slabesti organismul

| Bogdanel97 a răspuns:

Prin exercitii cardio tip Alergat, inot mers pe bicicleta, ceva sa te oboseasca calumea.

| suculete12 a răspuns:

NU ai cum sa slabesti la abdomen si picioare daca slabesti slabesti la toate grupele musculare. Cardio mult si scoateti carbohidratii din alimentatie

| RAY a răspuns (pentru suculete12):

Nu,in nici un caz asta va reduce metablismul si va depune mai multe grasimi