| SOLDADO a întrebat:

Program simplu antrenament, FLOTARI? DAU FUNDA pentru cel mai bun!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| alex500 a răspuns:

Iti recomand sa mergi mai mult pe abdomenehappy

| SOLDADO explică (pentru alex500):

Eu nu sunt preocupat de abdomen mai mult piept spate brate

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Boon o sa te invat un antrenament practicat de Rugby-sti, se face seara si dimineata:
In prima seara/dimineata faci 10 foltari, 10 abdomene si 10 genoflectiuni de 3 ori (Adica faci 10flotari, 10 abdomene si 10 genoflctiuni una dupa alta si faci pauza timp de 1-2 minute si incepi iar sa faci) a da si sa faci de 3 oriwinking
Asta se face timp de o saptamana si apoi faci de 4 ori exercitiul si tot asa pana la 1 luna dupa care incepi iar cu 3 si tot asa... si ai putea in primele 3 zile sa iei o lingurita de zahar inainte de flotari...

Chiar daca am scris mult antrenamentul este foarte simplu. Funda?big grin

| vladbarta a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ Uite aici sunt foarte bune pentru un piept bine facut. Faci in fiecare seara cate spun acolo si daca nu poti faci mai putin dar iti faci program cand sa faci adica de ex : 19:00

| Arton a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM

Sunt 3 tipuri de exerciti.Si ai mai multe variante de a le face :
1 Cum e in video
2 Fiecare serie separat cu pauze intre (40 de foltari x serie), ar dura mai putin decat in video.
3 Iti faci propriul program dupa acel film cum te simti bine, eu de exemplu fac 20, 15 si cat timp imi odihnesc bratele, fac abdomene