| CyberMusic a întrebat:

Pronostic la barcelona-porto in supercupa europei///fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Liviu321 a răspuns:

Eu zic ca se termina 2-0 pentru Barcelona, da gol Messi si Fabregas, iar Sapunaru o sa joace binisor dar va fi schimbat prin minutul 70 70 si.winking

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

4-1 pentru Barca

| ElShaarawy a răspuns:

3-0

| 军超好听海 a răspuns:

2-1, ia da funda. : ))

| QeUz a răspuns:

Eu zic ca va castiga Barcelona chiar daca nu-mi place da castiga cu 1:0 gol fabregas

| addi1495 a răspuns:

Barcelona esti o masina de ftb:-T... daca ii ti om la om.au destui oameni tehnici care scot din joc cate 3-4 arversari...eu sun o victorie de peste 2 goluri a celor de la barcelona