| LeZizu a întrebat:

Pronostic pentru Juventus- Barcelona?

19 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca o sa fie 3-1 pentru Barcelona, goluri Rakitic, Suarez si Neymar, respectiv Morata laughing

| Green66 a răspuns (pentru AFR81):

Wow! ești clarvăzător? laughing

| AFR81 a răspuns (pentru Green66):

Da. Am intrat pe flashscore, am apasat pe meci si am vazut clar rezumatul scris al meciului laughing Daca m-as fi concentrat putin, poate as fi putut "prezice" si minutele.

| Green66 a răspuns (pentru AFR81):

Nu-i nimic, ești începător dar ai destul timp să-ți perfecționezi tehnica whistling

| AvalohAlyn a răspuns:

Sper sa fie 2-0 pentru Barcelona.

| William a răspuns:

Una dintre echipe o sa castige.

| AccountDeleted a răspuns:

Barcelona!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joacă azi? nici nu știam. Sper să bată juve.

| Green66 a răspuns:

Câștigă Barca, 3-1.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mi-am pus toate sperantele in Batrana Doamna (Juve). E timpul pentru o schimbare!

| lBroken69 a răspuns:

As vrea sa castige Juventus, deja e aiurea tot Real Madrid, Barcelona...Messi si Ronaldo.Cine e mai bun sa castige!

| BogdanDediu a răspuns:

1-3
Ambele marcheaza
Da gol messi si tevez

| ZoLyX a răspuns:

Cu toate ca tin cu Juve in seara asta sunt o persoana realista asa ca eu zic ca se va impune Barca cu 2-1.

| RandyKiffOrton a răspuns:

2-1 pentru barca pana in minutul 90 cand egaleaza juventus, apoi castiga italienii, probabil la penalty-uri.

| Anonymus01 a răspuns:

Tineam cu Juventus, dar a luat bataie 3-1...sad

| akashi4 a răspuns:

Juve-barca 1-2

| Ionut_Daniel_1992_PQxX a răspuns:

As merge pe un 3-1 pentru barcelona sau x pauza 2 final

| NicuSorin1991 a răspuns:

2-2 si castiga Juventus la penalty