| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Sa zicem ca este o fata din Braila care vrea sa isi face o trupa de dans hip-hop si ar avea nevoie de niste sugestii
ex: numele trupeilove struck
cum trebuie sa fie o trupa?:galagioasa
Scrieti ce nume de trupa si cum ar trebui sa fie o trupa de dans.Dau findita!

Răspuns Câştigător
| Alexu51 a răspuns:

Doar ca sa stii este parerea unui copil de 14 ani.Sincer nu prea imi vin idei pentru un nume dar ar trebui sa fiti energice sa transmiteti energie pozitiva si nu foarte galagioase, insa daca imi vine o idee de nume iti voi transmite.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Henya a răspuns:

Ce cerșetori de funde...
Marog.
Nume: Yolanda
Stil : moderat spre gălăgie \m/