| GulDan a întrebat:

Sal fac atletism si ma dor ligamentele cand incep sa alerg adica, cand imping inseamna ca cresc? si deja am luat pauza 1 lunasad

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Te dor ca le-ai solicitat.

ce naiba sa "creasca"?

| SteroidEdy a răspuns:

Cand cresti, te doare in zona cartilajelor. Daca nu stii, cartilajul ca sa spun asa devine os. Daca te dor ligamentele iti recomand sa vizitezi un doctor si sa folosesti creme

| GulDan explică (pentru SteroidEdy):

Asta am facut m-am dus la doctor si mi-am facut o radiografie si de aia zic a zis ca sunt ligamentele....am stat 2 saptamani cu pastile, crema si bandaj. dupa 3 saptamani am preluat antrenamentu si dupa ce am alergat a inceput sa ma doare din nou dar mai putin ca prima oara...