| MichaelJack a întrebat:

Sal poate cineva sa-mi spuna ce trebuie sa fac ca sa pot sami formez un corp muschilos nu vreau rasppunsuri de genu:exerciti in fiecare zi,sa mananci fructe si legume, etc.ce caut eu este un program in care sa cuprinda un anumit regim pentru asa ceva; anumite mancaruri, exerciti speciale etc

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Se lucreaza pe rand grupele de muschi exemplu azi biceps si triceps maine spate si abdomen... aici gasesti mai detaliat http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/program-sala-0002.html#100220

| Nickname1890 a răspuns:

Nimeni nu o sa iti poata da un program exact, iar cine ti-l da nu stie ce vorbeste, pentru ca un program trebuie adaptat la fiecare persoana in parte. Foarte rar un program o sa functioneze pentru 2 persoane diferite