| smocin a întrebat:

am avut un meci de fotbal acum o 11 zile si cand am tras la poarta unu mi-a pus contra si am cazut in fund si ma doare rau piciorul sub fund si nu pot sa pun forta cand trag la poarta? stie cineva ce am va rog ajutati-ma. cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| d33utza003 a răspuns:

Nimeni nu are cum sa stie ce ai... poti avea doar o "vanataie invizibila" de la shocul pe care l-a avut corpul tau cand ai cazut dar in acelasi timp exista posibilitatea sa te fi lovit fff rau si sa ai vreun os dislocat sau ciobit...mai bine te-ai duce la doctor. din descrierea pe care ai dat-o vad ca a trecut destul timp si ar fi trebuit sa iti treaca deci: du-te la doctor.
serios poate fi ceva grav si doar nu vrei sa ramai schilod

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Pai sa iti explic eu. Ala ti-a dat contra de la targu ocna! Deci el sa chinuit mult sa faca picioru ala! Deci nu vi tu intr-o ora 60 de minute 3600 de secunde sa te bagi in fata lui.