| Dragonel a întrebat:

Care vi se par cei mai buni atacanti? Top10, va rog.

Răspuns Câştigător
| vladdd16 a răspuns:

1.Messi
2.Villa
3.Rooney
4.Mario Gomez
5.Robin Van Persie
6. Ibrahimovic
7.Neymar
8.Falcao
9.Fernando Torres
10.Aguero

| sodobar a răspuns (pentru vladdd16):

Cristiano ronaldo? villa nu a mai jucat de 6 luni si e al doilea, de departe in locul lui villa ronaldo

| vladdd16 a răspuns (pentru sodobar):

Pentru mine nu

1-Il urasc pe ronaldo, e un increzut si nu mi se pare asa de bun jucator doar ca are viteza si sut si gata.

2.Sa-ti aduc aminte ca Villa e cel mai mare golgheter din toate timpurile al Spaniei

| sodobar a răspuns (pentru vladdd16):

Asa este cel mai bun golgheter villa al spaniei dar de ce zici ca ronaldo nu e bun? de ce au dat aia de la real 100 mil. euro? pentru ca e bun, messi este mai bun ca ronaldo dar nu poti sa nu-l pui pe ronaldo macar intr-un top 5 pentru chiar daca are figuri in cap este bun

| vladdd16 a răspuns (pentru sodobar):

Părerea ta eu am alte gusturi

| sodobar a răspuns (pentru vladdd16):

Asa e, avem gusturi diferite, dar amandoi ne pricepem la fotbal, parerea mea e ca un top 10 ar fi:1.messi,2:ronaldo,3:persie,4 rooney, 5falcao, 6 ibrahimovici, 7 benzema, 8Gomez, 9Neymar(trebuie sa mai creasca), 10aguero sau drogba

| vladdd16 a răspuns (pentru sodobar):

Respect parerea ta

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Falcao
2. Mario Gomez
3. Higuain
4. van Persie
5. Cavani
6. Dzeko
7. Aguero
8. Villa
9. Ibrahimovic
10. Diego Milito

| Justrollin a răspuns:

1.falcao
2.wayne rooney
3.messi
4.c. ronaldo
5.cavani
6.luis suarez
7. drogba
8.carlos tevez
9.neymar
10.mario gomez

| Prototypul a răspuns:

1.Messi
2.Ronaldo
3.Rooney
4.Falcao
5.Ibrahimovic
6.van Persie
7.Torres
8.Aguero
9.Mario Gomez
10.Neymar

| serginho a răspuns:

1.messi
2.ronaldo
3.falcao
4.van persie
5.neymar
6.villa
7.ibrahimovici
8.aguero
9.higuain
10.benzema