| Anonymus3000 a întrebat:

Cum fas sa shootez la fotbal ca mereu dau stramb cu ce parte a piciorului sa dau? ce program de antrenament imi sugerati ( luni 20 shoturi marti 30 shoturi etc )? Ca mereu cand ma antrenez singur imi iese si reusesc sa dau unde imi propun dar intru-n medi adevarat nu imi iese dau pe langa nu stiu de ce ajutor FUNDA

PS: vreau sa dau si cu forta dar nici asta nu prea imi iese

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca sa dai la tinta pune cate ceva in colturile portii de fotbal, o sticla ceva la 10 cm de bara si incearca sa le nimeresti, mai intai precizie si apoi forta

| MenInShadow a răspuns:

Eu antrenament nu-ti recomand... ca eu nu folosesc antrenament, al fotbal sunt varza, adica la alergare, pasa, din astea.dar, ca sa dai suturi mai bune, incearca sa dai cu siretu (partea de sus a piciorului) nu cu spitu, si nici cu latu nu e mereu bine. ca sa dai cu forta, incerca sa nu te lasi pe spate sa nu faci mingea satelit. Cam atat...

| SmoKKe19 a răspuns:

Incearca sa dai cu latul...cu partea omteropara a piciorului happy

| Zapa_1628 a răspuns:

Pai eu as zice sa mai exersezi.Si in plus daca dai cu dreptu stramb incearca cu stangu poate dai mai bine.(si invers)Eu ti-as recomda:Luni-15 suturi, Marti-25, Miercuri-35, Joi-45,vineri-55 tot asa sau cu crezi tu ac te descurci mai bine.Eu ti-am dat un sfat. Sper sa te ajute.