| oK3 a întrebat:

Sal TPU spuneti-mi parerea cine va catiga euro 2012 si de ce
ex: pentru ca are joc de pase bun
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ilfenomeno18 a răspuns:

Spania pentru ca nu lasa adversarul sa joace pentru ca mingea este numai la ei. Sau portugalia datorita formei bune pe care o arata cr7 si a jucatorilor pentru ca cam toti sunt tehnici. Germania si Italia nu cred ca au sanse sa castige pentru ca Germania a jucat mereu bine in grupe si in sferturi dar in semifianle si fanale se incorca iar Italia nu prea are forta pe care o are Spania si portugalia. funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ilfenomeno18):

Mai vedem happy

| ilfenomeno18 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai vedem te referi la Germania sau Italia

| Cosmin86 a răspuns (pentru ilfenomeno18):

Germania

9 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Portugalia-deoarece tin cu ea de cand am 8 ani, pentru ca imi place de Ronaldo, acum poate castiga, poate pierde tot cu ea tin big grin

| adikiller1 a răspuns:

Tiki-taka SPANIA......se stie dclaughing

| MariusF23 a răspuns:

Portugalia, pentru ca trebuie sa castig la DOMO happy

| agirll a răspuns:

Desi sunt fata, imi place sportul.Finala va fi ca la fiecare meci international din ultimii ani:in finala va fi Spania si Germania.Castogatorii vor fi spaniolii 100%. funda?big grin

| steffyboy a răspuns:

Germania...Pentru ca are "Mario Gomez"big grin

| aka47aka a răspuns:

Spania bate pe portugalia si Italia pe Germania, finala mare o sa fie un Italia 2-0 portugalia, deci va castiga portugalia