| Ionutzzzuuuu a întrebat:

Sall.As vrea sa stiu cum as putea sa fac niste antrenamente pentru kick box acasa? Sunt atlentic alerg cam 14 km fara sa ma opresc ptc practic de vreo 2 ani fac cu greutalile.Si as vrea sa mai stiu cum pot sa fiu mai elastic adica sa ridic picioru mult in sus din astea... Ce exerciti trebuie? Cine raspunde dau fundita...

1 răspuns:
| bamse a răspuns:

Cauta pe youtube antrenamente de kickbox si alege tu. E greu de pus inc cuvinte, ca ia mult