| Resident0 a întrebat:

Sall
Cand se joaca turul si returul dinte Dinamo si Metalist Kharkiv?
Pe ce data, la ce ora si pe ce program este difuzat?
Funda

Răspuns Câştigător
| ReDMaN12 a răspuns:

23 August la ora 8:30 Dinamo-Metalist tur
30 August la ora 8:30 Metalist-Dinamo retur Nu stiu pe ce program difuzeaza ori Digi ori Sport.ro ca ANTENA 1 difuzeaza la Steaua
Mult noroc lui Dinamo(PS:sunt stelist)

4 răspunsuri:
| djRobert13 a răspuns:

Stiu doar ca se joaca pe 23 Aug, iar returul pe 30. Banuiesc, ca o sa arate la televizor pe ce program si ora. thinking

| ReDMaN12 a răspuns:

Am vazut pe site-ul uefa.com acolo poti sa vezi la meciuri pe uefa europa league ora si data dar nu si programulbig grin

| ReDMaN12 a răspuns:

Da funda o mai dai?