| XxAlexualxX a întrebat:

Sall cine stie la ce sport sa ma duc? anot fotbal sau karate si de ce?

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Depinde unde esti mai bun.
De preferabil karate, nu de alta dar am facut si eu 6 ani si stiu cum e.
Daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj privat.

11 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Karate pentru ca te ajuta sa te disciplinezi singur, inveti sa fii mult mai stapan pe tine plus ca le poti folosie pentru aparare

| PaulPyRaTu a răspuns (pentru DeathTheKid):

Pentru aparare ma? HA Ha Ha! tu glumesti? Pai cand te bati cu cineva si pana faci u o schema de aia ala iti trage una si ala esti... poate judo sau din astea nu karate!

| DeathTheKid a răspuns (pentru PaulPyRaTu):

Conteaza si ce stil faciwinkingtu habar nu ai din cate se vede

| XxAlexualxX explică (pentru DeathTheKid):

Nu numai de aparare mai si de atac

| DeathTheKid a răspuns (pentru XxAlexualxX):

Mda si de atac daca vrei sa le folosesti in meciuri, insa trebuie sa fii prea idiot ca sa bati pe cineva pentru a arata ca tu stii karate

| XxAlexualxX explică (pentru DeathTheKid):

Ma doar daca se ia unu de tine...nu sa-l bati sa te dai mare

| DeathTheKid a răspuns (pentru XxAlexualxX):

Pai asta ziceam si eu ca asta inseamna autoapararea...atacul il folosesti la kumitewinkingbafta la alegerea unui sport

| huuu a răspuns:

Fotbal,cel putin eu practic acest sport

| CanTrioTc a răspuns:

Inotul este un sport bun si iti va trebui si mai tarziu ca de exemplu:
Daca cineva nu stie sa inoate trebuie sa-l ajuti.

| XxAlexualxX explică:

Mda...nu stiu la care dintre voi sa-i dau funda ca multe raspunsuri imi plac ma mai gandesc laughing

| Virtualu a răspuns:

Depinde daca estimik de statura du-te la inot daca nu du-te mai bine la box sau kick box