| XxAlexualxX a întrebat:

Sall cine stie la ce sport sa ma duc fotbal karate sau anot si de ce?

Răspuns Câştigător
| cozmyn3 a răspuns:

La fotbal deoarece : -slabesti
-ti-se formeaza o rezistenta mare (adica atunci cand vei fugi foarte mult doar obosesti nu te mai doare intr-o parte)
-ti se vor dezvolta mushii la picioare
- vei alerga mai repede

7 răspunsuri:
| valyNo1 a răspuns:

Poate poti sa le faci pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul e super si folositor, acum fotbal fac toti is karatele nu-i nustie ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate dintre aceste 3 sporturi sunt bune fotbalul iti dezvolta gambele adica ma intelegi fiecare sport are o grupa de dezvoltat mi-e in locul tau mi-ar place fotbal. Succes!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ti leas recomanda pe toate, dar mai bine ar fi la inotwinking

| Anestezia a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la inot.notul poate fi o activitate foarte buna si pentru cei ce doresc sa mai slabeasca, dar exista si cateva sfaturi de retinut pentru ca procesul de slabire sa fie eficient.

Inotul arde foarte multe calorii, in timp ce aplicand alte metode de slabit, arderea caloriilor este stopata din cauza lipsei de apa. De ce? Apa mentine organismul rece, astfel incat sa nu te incalzesti la fel de mult ca si pe uscat. Asta inseamna ca nu mai este nevoie ca organismul nostru sa lucreze si pentru a ne racori.
In schimb daca vrei sa plractici fotbal sau karate, trebuie sa te confrunti si cu forta greutatii tale.happy Baftawinking

| XxAlexualxX explică:

Nu handbalul m-am hotara la ce sa merg la fotbal si chiar sunt bun big grin

| Ureniuc a răspuns:

Tias recomanda handbalul;-x