| anonim_4396 a întrebat:

Sall prieteni.Deci eu ori cat asi slabi tot grasa ma simt.Si cand port blugi ma simt grasa.Am 1.65 si 49 de kg.Credeti ca ar fi vreo problema daca as ajunge la 45? Am 59 in abdomen.Nush pareri?
Dau fundita

7 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Ai uiatat sa spui varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu trebuia sa ai 50 de kg ca greutate perfecta, daca tot te duci in jos o sa arati ca un schelet

| Hamdyham a răspuns:

La înaltimea ta ar trebui sa ai 55 de kg. Sper ca te-am ajutat, Funda? happy

| Anonimm8703 a răspuns:

Am 13 ani

| MrLucas a răspuns:

Greutatea ta e numai buna, la fel si masura la abdomen.Ai auzit de renumitul "90-60-90"? Nu e doar un zvon.

| Adry05 a răspuns:

Din punct de vedere numeric stai foarte bine. Ori chestia asta cu "ma simt grasa" e un moft, ori ai in general celulita pe corp. In cazul tau, singurul lucru care trebuie sa-l faci e mult sport, sa bei multa apa si sa eviti cat mai mult posibil mancarea nesanatoasa tip fast-food, patiserie sau dulciuri.

| CulturismsiFitness a răspuns:

De regula greutate ideala ar fi la inaltimea ta cam 50kg. Dar depinde de geneticul si constitutia ta! numai sa nu ajungi anorexica. Fa-ti un plan de alimentatie bine pus la punct si fa cateva abdomene.

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesonist explica in voice loguri tot ce trebuie sa stii.