| fortosu2c a întrebat:

Sall. Sunt nou aici si vreau sa va intreb cum pot pune muschi pe biceps mai exact vreau "o bila" la biceps cum pot sa fac asta? Am 16 ani, apropo la mine in oras nu este sala de culturism. Pe scurt, 1)Cum pot avea o bila la biceps? 2)Ajuta cu ceva tractiunile?/

Răspuns Câştigător
| gabitu12 a răspuns:

-tractiunile in fata ajuta
-incearca sa iti achizionezi 2 gantere, fara ele nu prea ai ce face pentru biceps

2 răspunsuri:
| fortosu2c explică:

Sa sti ca am gantere de 5 kg da trebuie mai mari?

| Cosmin86 a răspuns (pentru fortosu2c):

Fa rost de unele reglabile, in timp o sa ajungi sa lucrezi cu 25 sau 30 de kg. Greutatea trebuie marita constant, la 3-4 saptamani.