| azoteu2020 a întrebat:

Sall TPU, am 15 ani si fac pe 25 aprilie 16 as vrea sa stiu daca se organizeaza in perioada urmatoare concursuri de skandenberg in Bucuresti, dc as vrea sa particip la acest concurs pai e foarte simplu nu mai am cu cine sa fac skandenberg(am facut cu toti pe care ii cunosc liceu, sala de forta etc) si as vrea sa vad cum e la un asemenea concurs

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt, se anunta pe aici de obicei :
http://sknx.proboards.com/board/5/competitii

Sau pe topculturism.ro la sectiunea de skandenberg sau pe bratdefier.ro

5 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Doar in Bucuresti? De ce nu te duci, daca te crezi destul de bun, la Codlea? Ai nationalele de skandenberg.

| azoteu2020 explică (pentru Kennedy97):

Am vrut sa stiu daca sunt concursuri si in Bucuresti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru azoteu2020):

Vii la galeria mall Buzau? pe 3 mai?

| Cosmin86 a răspuns:

Ai facut vreodata la masa speciala cu cineva care practica sportul asta? ( nu sala, sala nu are nicio treaba cu skandenbergul )

| azoteu2020 explică (pentru Cosmin86):

Am facut de cateva ori

| Cosmin86 a răspuns (pentru azoteu2020):

Sunt, se anunta pe aici de obicei :
http://sknx.proboards.com/board/5/competitii

Sau pe topculturism.ro la sectiunea de skandenberg sau pe bratdefier.ro