| NarcisNrC a întrebat:

Cand se da in reluare Royal Rumble 2013 pe Sport.ro?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Royal Rumble 2013 se difuzeaza la postul TV SPORT RO in fiecare luni-seara de la ora 20:00 si joi-seara de la ora 22:00!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu s-ar mai da. După cum spuneam, Vince, Linda, Shane şi Triple H, pot să-şi ia WWE-ul şi să şi-l înfigă unul altuia în fund. Un rahat de show precum Royal Rumble-ul de anul ăsta, nu cred să se mai fi văzut în lumea wrestlingului de la " marele " Hogan care primea timp de o oră manevre şi lovituri, iar la final câştiga fără nicio problemă. Cum spuneam, rahat, cu Vinnie şi Hunter în rol principal.

| Ravash_Mihai_1993 a răspuns:

Royal rumble a fost azi dimieneata la unu... se da in reluare vineri la 10