| Valentin_George_1912 a întrebat:

Cine ziceti ca bate Chelsea sau Steaua? Dau funda cand se va termina meciul.

Răspuns Câştigător
| Ovidiu11 a răspuns:

1-0 pentru Steaua

25 răspunsuri:
| SenzatioNNNNN a răspuns:

Bate Chelsea 3-0!

| Dariusuu a răspuns:

2-0 Chelsea.

Lampard dubla.

| Ibrahimovic a răspuns:

2-1 pentru Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut in Steaua si a castigat. FORTZA STEAUA! big grin big grin big grin big grin

| Urpaniel a răspuns:

De câte ori e nevoie să mai piardă steaua cu echipe engleze ca să vă puteţi da seama singuri?

| ComatoseWine a răspuns:

Chelsea bate sigurbig grin.Va fi diferenta de 2 golurilaughing)

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Eu sper ca steaua laughing
2-1 pentru steaua, asa zic
laughing

| Alin4uuu a răspuns:

Ar fi f tare sa castige STEAUA dar nu cred ca are sanse in fata englezilor asa ca eu cred ca va fi 3-0 pentru Chelsea. oricum tin pumni lui Steauawinking

| ionut258 a răspuns:

Eu cred ca chelsea bate

| Jee354 a răspuns:

2-1 Chelsea

| Horia1313 a răspuns:

4-0 Chelsea

| victor987 a răspuns:

0-1 Chelsea gol torres minutul 32

| Valentin_George_1912 explică (pentru victor987):

De fapt Raul Rusescu a dat gol in minutul 33

| Nimixpecial a răspuns:

1-3

| IngerPazitorr a răspuns:

Eu cred ca steaua va castiga pentru ca au devenit din ce in ce mai buni. Nu ma prea intereseaza fotballul dar totusi...Mama si tata se uita si eu stau la calculator pana se termina pentru ca nu prea inteleg ce inseamna fotballul. Nu ma credeti blonda pentru ca eu nu vreau sa zic ca nu stiu ce e fotballul dar vreau sa zic ca nu inteleg ce semnifica el...

Andree kisses :* :* :*

Byeeeeeee tongue

| Laur001 a răspuns:

Bate Steaua! E mai buna decat in anii trecuti nu stiu cat va fi scoru` dar SIGUR bate STEAUA! FORTZA STEAUA"!

| Valentin_George_1912 explică:

1-0 pentruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Valentin_George_1912 explică:

Ati vazut ce gol a dat Raul Rusescu? Si voi ziceati ca steaua pierde dar tongue

| ChristopherE a răspuns:

Chelsea. Oricum Chelsea se califica chiar daca bate steaua azi.

| SatanaExistă a răspuns:

Steaua-Chelsea 1-0

| Valentin_George_1912 explică (pentru SatanaExistă):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Steaua-Chelsea 1-0

| silviutzu17 a răspuns:

2-1 chelsea

| simonaelena64 a răspuns:

Eu cred ca steaua pentru ca e o echipa foarte buna