| andreiTFM a întrebat:

Eu fac zilnic abdomene pentru a ramane in forma, dar daca fac de ex dimineata 30 si seara 40 iar urmatoarea zi dimineata 50 si seara 40, imi va afecta abdomenul/patratelele?

Răspuns Câştigător
| rafa1987 a răspuns:

Trebuie sa-ti antrenezi toate grupele daca vrei sa arati bine nu numa abdomene, inscriete la o sala, si daca vrei sa faci abdomen frumos trebuie sa ai si o dieta k daca mananci orce poti sa faci si 2000 de abdomene si tot nimicwinking

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa urmezi un program mai strict gen:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| DX190 a răspuns:

"Eu fac zilnic abdomene pentru a ramane in forma" cea mai mare prostie faci. O grupa musculara se lucreaza MAXIM de 2 ori pe saptamana. Ceea ce faci tu se numeste "supra-antrenament" -> rezultate super slabe sau chiar 0.

| Cosmin86 a răspuns:

Abdomene = cele mai proaste exercitii

de ce nu faci exercitii adevarate?