| Qwertyuop2389 a întrebat:

M am reapucat de sala, si as dori sa stiu daca presa aceea pentru picioare ar putea sa mi stagneze cresterea, pentru ca am auzit multe zvonuri si plus ca nu am facut de multe ori, cred de 2 -3 ori, si puneam cate 20-30 de kg.Eu am 15 ani si 1.86, dar acum sa nu mi spuneti va rog ca e destul pentru ca vreau sa mai cresc, avand in vedere ca tata are 1.94.Si daca mi ati mai putea spune ce aparate sa mai evit. Astept funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Intrainforma a răspuns:

Da i inainte cu tupeu, nici un exercitiu facut corect nu iti stagneaza cresterea
Ba din potriva te pot ajuta