| CaTa188 a întrebat:

Sunt jucator de hockey de 7. 5ani si am o intrebare. Pe langa ca am patratele vr sa mi le dezvolt mlt mai mult pe langa ca la antrenament fac rezistenta viteza hockey si putere. Ce imi recomandati in afara de sala. Mentionez ca am 13 ani 1. 63cm si 43 kg. As dori cateva exerciti sau cateva siteuri bune. Multumesc

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Joci hockey si nu ai antrenor? te invata el.

| Vdariusbubu a răspuns:

Incearca pe Google : BarBrothers

| CaTa188 explică:

Pai da dar vr in + pe langa ce imi da antrenorul

| evowarr11 a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag :P Si eu fac exercitiula cesta in fiecare seara timp de 8 minute si da roade :D Vei gasi acolo si mai multe videoclipuri cu exerciti. Bafta >:D<