| flavi4ever a întrebat:

Sall. Vreau sa fac 2 sporturi. Karate si al doilea trebuie sa'l aleg dintre handball si baschet, si vreau sa stiu care e mai fain!?! Apropo baschetul inalta tare? Plz ajutati-ma. Dau FUNDA! paa

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eu joc baschet si ii un sport fain de tot :X si nu'i la fel de violent ca handbalu' adica' acolo' mai pici si te lovesti mai tare (la handbal) da la baschet doar ft rar
si dap, baschetul inalta multh...nu stiu' cat de tare da' stiu ca inalta smug
SUCCES big grin

10 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Basketul inalta da.dar depinde de fiecare cat si in cat timp.eu as prefera since handbalul e un sport mai dinamic.dar tu alegi ce vrei.

| DarkStarGW a răspuns:

Pai da baschetul inalta

| JustSimple a răspuns:

Da baschetul te inalta si te sfatuiesc sa faci baschet.

| JustSimple a răspuns:

Da baschetul te inalta.si te sfatuiesc sa faci baschet.

| JustSimple a răspuns:

Da baschetul te inalta.si te sfatuiesc sa faci baschet.pup.

| love27butterflys a răspuns:

Eu practic karate de 5 ani recunosc ca acum m-am plictisit, dar eu asta as alege in locul tau,

| AlxMro a răspuns:

Eu fac baschet si Aiki-do, sa stii ca ma simt foarte bine, si chiar ma ajuta in viata de zi cu zi mai ales Aiki-do. Iti recomand baschetul deoarece iti implica si mintea intrucut pentru a atinge performanta in baschet ai nevoie de strategie, munca in echipa s.a...

| gabitza_5364 a răspuns:

Buna eu sunt gabriela, eu fac handbal si te sfatuiesc sa incerci si tu deoarece e foarte distractiv, iar bascetul te face sa ai brate lunci (adica urate)

| dannyfiba a răspuns:

Sal eu te sfatuiesc sa faci baschet si eu am facut baschet si nu este asa de dur ca handbal-ul si legat cu cresterea in inaltime nu este valabil la toti daca ai ceva sa ma intrebi in legatura cu baschetu ma gasesti la id dany_dany_fiba

| AlxMro a răspuns:

@gabitza te inseli in privinta baschetului... nu-ti face maini lungi si nici urate

Întrebări recente