| GoGu1999 a întrebat:

Salut am 12 ani in septembrie fac 13 joc fotbal la echipa scoli si la echipa din sat foarte aproape de Bucuresti dar vreau sa fac performanta si antrenoru meu de la echipa de la scoala zice sa plec la bucurest la o echipa ca am talent si un shut bun spuneti-mi si mie cateva echipe din Bucuresti la care credeti ca pot face performanta am vrut la steaua dar am auzit ca numai are echipa asa e? as putea juca si la alte echipe dar la care happy

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Dinamo pune accent pe juniori, este cea mai buna varianta
Chelsea Bucuresti la fel, scoala privata destul de buna
Cautis Bucuresti
Sportul Studentesc
Viitorul Bucuresti destul de buna, are baza chiar langa stadionul National
Steaua in nici un caz, e bascalie mare acolo, joaca cine da banu. Daca esti talentat du-te la Dinamo! depinde si in ce comuna de langa Bucuresti stai!

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai la dinamo sau te poti orienta catre viitorul constanta care e renumit pentru asa ceva de rapid nu stiu nimic

| GoGu1999 explică (pentru AlinKun):

Si tie iti multumesc foarte multpentru sfat o sa tin cont de el multumesc!winking

| Alex_Aexel_1988 a răspuns:

FC Vantu Prabuseni!

| Alex_Aexel_1988 a răspuns:

Sau mai e una foarte tare si bine platita cu 1Leu la an, F.C Faru' Fara Bec.

| Sebii_Seby_1997 a răspuns:

ai putea sa te duci in strainatate sau la o scoala de fotbal

| GoGu1999 explică (pentru Sebii_Seby_1997):

Mi-ar place si mie sa merg in strainatate dar din pacate sunt sarac sad