| AlexandruAndrica a întrebat:

Am 14 ani, aproape 15, si am practicat undeva la 3 ani si 5 luni, fotbal. Din septebrie nu mai am unde juca. Din februarie este posibil sa ma duc la un club, adica Cs Jiul Petroșani. Din vara s-ar putea sa ma mut in Anglia, acolo in Anglia vreau sa continuii fotbalul, dar nu stiu, cum as putea sa intru intr-un trial, sau cum se numeste, precizez ca as dori sa ma duc la fc southampton.

1 răspuns:
| wololo a răspuns:

In Anglia îți poți alege, pe langa materiile obligatorii, şi optionale cum at fi fotbalul (gratuit), de acolo poți gasi indrumare de la un antrenor din cadrul scolii care sigur îți va spune cum.