| razvancoman1 a întrebat:

Salut !

Am 14 ani si am luat examenul teoretic la arbitraj !

Am platit costurile cursului !

Intrebarile mele sunt:

1.Mai am un test fizic pe care trebuie sa-l trec?Si in ce consta acesta ?

2.Mai trebuie platit ceva in afara de echipament?

3.C-am cand incep sa arbitrez la juniori?Imediat dupa testul fizic?(daca este).

Răspuns Câştigător
| allynutsa a răspuns:

Buna.sunt fata si poate nu-ti raspund chiar corect dar iti zic ce am auzit la colegii mei (care au dat si ei examen teoretic la arbitri)

1. Dupa examenul teoretic.sigur urmeaza si unul fizic.

2.In afara de echipament.iti trebuie si acel carnet de arbitri pe care tot tu il platesti.

3. Probabil daca iei si testul fizic.o sa te puna pe o lista ceva.si cei de la comisia de arbitri hotarasc daca arbitrezi sau nu la juniori si cand.