| Andrei_Nitu_1982 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa stiu ce case de pariuri ssportive din Buzau lasa sa parieze minorii. Va rog sa imi spuneti unde se afla agentiile acestora!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| ShdDidutz a răspuns:

Pai normal nu te lasa nici unde, dar incearca.

| Andrei_Nitu_1982 explică:

NU cred ca nu este nici o agentie din Oras care sa aiba o casiera de treaba!

| awspam a răspuns:

Legal daca face ceva pe numele tau ca minor fara acordul parintilor e puscariabil, deci e null ceea ce vrei tu

| Fuckster a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci:e recomandabil sa-ti faci biletul acasa, te duci la agentie, intrii fara sa te vada casiera, sa te asiguri ca mai sunt oameni in agentie si rogi pe cineva sa-ti bage biletul.