| sebastyanSEBI a întrebat:

am 15 ani 55kg 1, 65m,ce efect ar avea batoanele de proteine Protein-R daca as consuma 2 pe zi inainte si dupa niste serii de exerciti(flotari,abdomene, etc)? vreau raspunsuri cat mai mature!

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Barele alea sunt rahat. incearca macar wheybar. alea sunt un rahat mai mic dpdv calitativ. pentru ce vrei tu, le cam iei degeaba. nu au cu ce sa te ajute la flotari

| florynmondialul a răspuns:

Pe langa flotari mai fa tractiuni in diferite moduri! bineinteles ca ajuta doar sunt batoane proteice! orce nutrient in plus este bun!
de ce nu incerci alte batoane mai bune ca ala de mai sus?
uite aici:http://www.bodytimero.com/......Cutie.html plus alte 100 de tipuri de batoane!