| lol2 a întrebat:

Am 15 ani, as dori sa iau niste proteine pentru masa musculara. Mai multi prieteni mi-a recomandat gfx8, dar am citit pe net si am gasit alte proteine pentru masa musculara. Buget pe luna 100 lei. Proteinele pe care mi le recomandati vreau sa imi spuneti si ce concentratie au.

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

La 100 lei pe luna nu sunt multe variante
mergi pe gfx-8 ca e ok

| cristi1505 a răspuns:

Gfx 8! Il recomand si eu deoarece mi-a mers bine cu el! La 3 kg de gfx 8 am pus 3 kg pe mine.Intradeva 1kg a fost si grasime.Dar important e ca m-am dezvoltat bine cu el! Cumpara-l cu toata increderea!

| SirGeo a răspuns:

Mai bine nu lua nici proteina ca in timp ar sa-ti faca rau. Du-te la sala de 3 ore pe saptamana lucreaza acolo si ai sa fii fericit nu proteine nu te lu-a dupa prieteni.

| cristi1505 a răspuns (pentru SirGeo):

Nu ai niciun fel de legatura cu acest sport! Sunt suplimente! Suplimentele sunt extrase din mancare! Nu iti va dauna cu nimic, din contra te va sustine in procesul de crestere!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SirGeo):

Pai si TU iei proteine zilnic, ca doar MANANCI, nu? Si uite ca tie nu-ti fac rau.

Vrei sa nu iei proteine? Nu mai manca NIMIC si bea doar apa, e singura metoda sa nu iei proteine.

Copil mic... mai citeste

| lol2 explică:

Dar ce concentratie are gfx8?

| Cosmin86 a răspuns (pentru lol2):

Pai nu stii sa te uiti singur?

Asta e produsul :
http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=66&cID=116&dID=0&bID=0

Si jos, langa "variante disponibile" ai un link "Detalii".

Da click pe "Detalii" si o sa-ti arate tot ce contine si in ce cantitati.

Nu trebuie sa-ti zica nimeni ce contine un produs sau altul, te poti uita singur.

| bogdanho a răspuns:

Eu iti recomand proteine de la Herbalife, e ceva profesional, le folosesc marile echipe ( Barcelona, LA Galaxy, Shalke 04) si banuiesc ca nu le folosesc degeaba, daca vrei mai multe informatii da-mi un mesaj privat.