| Bclbd a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de fotbal. As avea oare sanse? Nu am jucat niciodata fotbal intr-un cadru organizat, dar imi place si in meciurile cu prietenii am obesrvat ca ma descurc (am viteza, forta, suturi puternice si plasate, nu ma descurc la dribling, dar cred ca asta se poate antrena ). Ce ma sfatuti sa fac? Poate exista unii care imi pot da sfaturi din propria lor experienta. Multumesc!

1 răspuns:
| cotinel a răspuns:

Salut nu putem sa iti spunem daca vei ajunge un mare sportiv cu care se va mandrii tara noastra insa iti putem spune un lucru cu siguranta ar trebui sa incerci deoarece daca nu incerci iun lucru la momentul potrivit si apoi nu il mai poti face vei fi foarte dezamargit pe viitor in plus ce ai de pierdut si nu in ultimul rand daca intr-adevar esti un sportiv de clasa si nu ai incerca big grin
Succes