| UnNumeScurt a întrebat:

Am 15 ani si sunt destul de slab, vreo 57 k pe la 1.80 m. Intrebarea mea este daca pot face patratele, sa am rezultate bune in 4 luni, daca fac dimineata 60 abdomene, si seara tot 60. E de ajuns atat? Si ajuta daca fac si flotari sau ceva in plus? Dau funda la cel mai potrivit raspuns.

Răspuns Câştigător
| EraserHead a răspuns:

Ti-am gasit ceva. :)
https://www.youtube.com/watch?v=snuxyjy1jhg

1 răspuns:
| LegoLegolas a răspuns:

Incearca cat mai multe exercitii, nu are rost sa faci multe repetari pentru un simplu exercitiu. De exemplu stai in coate cu picoarele intinse si te tii drept din abdomen, sau te prinzi de o bara si iti ridici picioarele. Flotarile intotdeauna sunt binevenite