| Prezidentul a întrebat:

Salut, am facut un blog de pariuri, cine vrea sa faca bilete impreuna cu mine? Poate dezvoltam o comunitate...

Pentru detalii: https://www.facebook.com/Tia4all

Trimite-ti emailul sau lasati un coment pe blog cu emailul vostru - ca sa va dau invitate, mersi.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Daca cauti necunoscuti pe aici pentru a te ajuta la pariuri, da-mi voie sa ma indoiesc de calitatea pronosticurilor voastre. Cu alte cuvinte, cine vrea sa iti fie partener, experimentat sau incepator, tu il primesti. Asa nu... Poate ar fi o idee mai buna sa iti faci reclama la pagina, la blog, iar pariorii sa vina singuri si sa-si expuna ideile. Pe cei pe care ii remarci ii si iei in echipa ta.