| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut, am fost acum la Superbet si am depus 100 lei si ma gandeam sa pariez doar pe meciurile din Superliga si asa incepe astazi, o sa joc strategia cu peste 1.5 sau 2.5 goluri in fiecare meci, ce ziceti am sanse sa castig de pe urma meciurilor?

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Ai mai mari șanse să-ți distrugi viața cu prostile alea.

| UnchiulRamiz a răspuns:

Clar nu

| Mindfulness a răspuns:

E greu cu pariurile,mai ales daca nu ești norocos ar trebui sa le lași. La omul sarac nu se lipesc castigurile din pariu, nu prea are noroc, tot cel bogat e câștigător, banii tot la bogați trag. Așa funcționează legile astea, și dacă obtii bani din pariuri la fel de ușor se și duc că nu sunt munciți.

| bogdyZ a răspuns:

E ca si cum ai intreba: am sanse sa castig la loto?
sunt loterie pariurile prietene