| BornToParty a întrebat:

Salut am și eu o întrebare : Vreau să-mi iau un skate DarkStar Scour 7.5 pentru că am 38-39 marime la pantofi.Ce ziceți, e buna pentru incepători?

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Da, e destul de buna si are si un pret convenabil zic eu.

| Deriol a răspuns:

Da este foarte buna pentru incapatori, daca vrei sa mai cauti si alte skate-uri incearca aici:
http://www.kultshop.ro/skateboard-complete

| BornToParty explică:

Deja mi-am luat placa de skateboard și este destul de bună numai că trebuie să strîngi axele și merge ma-i bine (adică nu se lasă așa tare imediat ce te pui) Oricum mersi că mi-ați răspuns.