| tr3ni a întrebat:

Salut, am inceput sa merg la sala am deja 2 luni si am o intrebare ce trebuie sa fac sa ma LATESC?

7 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Pune baza pe spate si umeri daca vrei sa te "latesti"

| Shimonakatokka a răspuns:

Ohoooo prietene! Mai asteapta. Eu fac sala de 4 ani zilnic si abia dupa 8 luni au inceput sa se opserve diferente in LATIME.(asta daca vrei muschi sanatosi) daca nu...i-a steroizi ca toti pro****

| Cosmin86 a răspuns (pentru Shimonakatokka):

Dupa 4 ani tot faci tampenia sa te duci zilnic? sala zilnic = progrese lente. Du-te de 3-4 ori pe saptamana si o sa ai progrese mult mai bune.

| Shimonakatokka a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai prietene, poate ai dreptate insa eu daca nu fac sa zicem maine sport din nou poimaine voi fi tranchilizat la pat d febra musculara.Cel putin asa este metabolismul meu. XD

| Cosmin86 a răspuns (pentru Shimonakatokka):

Pai ok, faci sala zilnic, dar lucrezi grupe diferite, nu? Deci o grupa, sa zicem umerii, tot raman cateva zile fara antrenament.

| Shimonakatokka a răspuns:

Ohooo! Mai asteapta frate. Eu fac de 5 ani de zile zilnic! Si abia dupa 7-8 luni au inceput sa se opserver LATIREA.(asta daca vrei muschi sanatosi) daca nu ai putea sa iei steroizi...dar intreaba-ti medicul intai okey?

| nuantainchisa a răspuns:

Tractiuni cu mainile indepartate + la scripete, tragi bara de sus, prinsa cat de lateral posibil, la spate, sau la piept.