| Robert_Robi_1995 a întrebat:

Salut am o intrebare as vrea sa ma inscriu la o echipa de fotbal dar nu stiu cu ce sa incep nu stiu unde sa ma duc sa ma inscriu joc de la 7 ani acum am 17 ani si nu stiu sigur daca se mai poate sa ma joc la vreo echipa eu zic ca e tarziu ce credeti sa mai continuu cu cautarile? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Rockstyle a răspuns:

Daca esti foarte bun are rost sa te mai duci daca esti amator nu are sens sa te duci deoarece performanta se face de la varste miciwinking

| Robert_Robi_1995 explică (pentru Rockstyle):

Daca mai vedea cum joc ai ramane uimit am 3 diplome de la fotbal am jucat la echipa liceului si a scolii cand eram in generala

| Rockstyle a răspuns (pentru Robert_Robi_1995):

Atunci merita sa te duciwinking

3 răspunsuri:
| PhooThay a răspuns:

Mergi la echipa locala, te poate ajuta foarte mult... daca nu incearca la un juniorat. depinde de zona tarii de unde esti...