| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am o intrebare:
Cum as putea sa slabesc 2-3kg pe saptamana?
Sau poate chiar 1-2kg nu conteaza cand...
Doar sa nu aiba legatura cu sala, sau sa ma infometez...
Doresc doar sa fac niste exerciti (spuneti-mi si numarul lor) dar acestea sa nu dureze prea mult timp (adica 1-2h) ca sa am timp si sa invat, sau sa ma distrez cu prieteni...
Oh... spuneti-mi si ce exerciti de slabire trebuie sa fac big grin
Dau funda celui mai bun raspuns big grin...
Multumesc de timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Numai eu am raspuns la intrebari de genul asta de o gramada de ori pana acum. vezi ca exista o functie search si iti gasesti raspunsul instant.

De data asta iti arat eu:
http://www.tpu.ro/......ctivitate/

si da in jos pana dai de raspunsul meu. Se potriveste si la tine la fel de bine cum s-a potrivit la el crede-ma;)

3 răspunsuri:
| FuriousMadalin96 a răspuns:

In primul rand alergatul este extrem de important daca vrei sa slabesti, apoi incearca sa faci exercitii in tip circuit adica genuflexiuni, flotari, abdomene toate 3 fara pauza,apoi incearca o dieta,salata,branza,oua, piept de pui, renunta la sucuri, cipsuri, dulciuri.bafta.

| SeysM01 a răspuns:

Google - 8 min abs- search dai pe primul videoclip [unu in albastru] faci cate putin din el, n`o sa poti pe tot odata, dar cu timpul il faci si slabestiwinking si bea laptee!

| pychiu a răspuns:

Buna, am inteles ca daca mananci un cub de gheata pe zi poti sa zlabesti. Deoarece iti reduce pofta de a manca. Sper sa te ajute raspunsul meu.