| vlad1887 a întrebat:

Salut.
Am o intrebare pentru pariorii amatori sau profesionisti?
Care este cel mai bun site de pariuri din punct de vedere functional?
Adica ma intereseaza un site cat mai apropiat de bet365.Acolo puteai sa inchizi pariul inainte de terminare.era o chestie foarte ok.Din cele cu licenta, e vreunu cu functia asta?
Cat despre depozit.care ar fi cel mai ok?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Eu, pe vremea cand jucam online (am renuntat si joc doar la terestre acum), neavand posibilitatea sa-mi fac cont pe bet365, m-am inteles foarte bine cu unibet-ul. Chiar daca site-ul le mergea mai greu, iar stream-urile erau la pamant, sunt o casa de pariuri online ok. Nu stiu ce oferte au la ora actuala. Poti arunca un ochi pe site-ul lor.