| i3Cookies a întrebat:

Am o intrebare simpla! Cum vi se pare acest video despre parkour? http://www.youtube.com/watch?v=tS9pxxDnlxU Cel mai explicit raspuns primeste Fundoi.

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

NU sunt eu expert in parkour dar cred ca pot sa iti zic cate ceva.
1. Incearca sa iti faci un traseu pe care sa il parcurgi. Nu cred ca e fain asa cum ai facut tu, in parkour trebuie sa fugi.
2. La 0:48 mergea sa faci un Dash frumos peste acea masa, iar wall run nici macar nu este...
3. Mi-o placut chestia de la 1:33 happy

In rest...totul este oklaughing BAFTA!

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Foarte slab nu am ce sa detaliez cand esti slab esti slab!

| denys2000 a răspuns:

Parerea mea ii ca :
1: trebuie sa fugi mai mult si alege traseuri mai grele pentru parkour
2:trebuie sa faci mai multe sarituri