| alfa2 a întrebat:

Salut
Am o nelamurire azi e -twente - steaua, deci cate goluri trebuie sa dea steaua ca se califice? Nu inteleg baremu asta de goluri in competitiile acestea.Trebuie sa aiba mai mutle goluri in deplasare decat twenta sau cum?
Mersi mult
Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa bata la 2 goluri diferenta ori la un gol dar scorul sa fie mai mare de 1-0, respectiv sa bata cu 2-1, 3-2 etc. La 1-0 pentru Steaua se joaca prelungiri si daca ramane tot asa se transeaza calificarea la lovituri de la 11 m. Numai bine!

2 răspunsuri:
| George_9481 a răspuns:

Daca e acelasi scor adica 1-0 pentru Steaua se joaca prelungiri...iar daca suma golurilor este egala se califica echipa cu mai multe goluri in deplasare.

| tyty_1709 a răspuns:

2 sau 3 arfi ok daca da 2 e bine