| DuDy002 a întrebat:

Salut.Am o problema...ieri pe la 10 jumate dimineata am jucat fotbal si cand deodata am picat stramb si a parait cv la picior si peste 2 minute il vad umflat si apoi durere...azi tot la fel umflat + durere ce sa fac sa nu ma mai doara fara doctor?

Răspuns Câştigător
| Soryc a răspuns:

Paii... thinking Poate tiai rucsat piciorul Sau tiai rupt piciorul Da ma Du-te la medic ca daca tiai rupt picioru sa iti zica sa te duci sa til bage in ghips + scapi de scl. Fundoi?

2 răspunsuri:
| DuDy002 explică:

Mai vreau si alte raspunsuri

| Ciutac1999 a răspuns:

Poate fi fracturat