| dxnyWhz a întrebat:

Salut, am o stare care nu îmi da pace merg la sala, ma antrenez corespunzător (intens) mănânc tot ce trebuie dar parca nu fac destul am ceva în interior care îmi zice ca nu fac suficient pot mai mult, oare e doar la mine sau in general?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta am patit si eu, slabisem foarte bine timp de 90 de zile apoi am observat ca numai slabesc atat de repede, asa ca am facut mai mult cardio si am renuntat la batoanele cu zahar =credeam ca sunt sanatoase, important este sa te menti nu sa renunti

| TimberWolf a răspuns:

Tu vrei sa vezi rezultate intr-o saptamana? rezultatele apar in multe luni sau ani.

| samiZiciPompier a răspuns:

Pai asta e problema, ca te antrenezi intens, te-ai obosit si te-ai saturat. Inca nu iti dai seama de astea.

Ce ti-au intrat in cap fizicul alora care posteaza pe retele fivar tiktokul de ras?
Aia au genetica si steroizi.

Crezi ca nu te plac gagicutele destul? Daca iti cresc muschii, tot baietii o sa te complimenteze laughing fetelor nu le pasa de cat de mare e brandul tau.

| dxnyWhz explică (pentru samiZiciPompier):

Eu vreau sa vad rezultate pentru ca mi am luat Bully mai peste tot ca eram slab 45kg

| samiZiciPompier a răspuns (pentru dxnyWhz):

Deci uite ce cred eu.
Tu daca te antrenezi intens cum zici, consumi multe calorii. De asta nu pui pe tine nici muschi nici grasime.
Eu zic sa o lasi mai moale cu antrenamentul si sa mananci mult.
Baga de toate pana pui grasime pe tine.

Daca iti iei bully si bataie chemi politia si se rezolva.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Cu totii trecem prin asta.Important este sa nu renuntam, dar nici nu trebuie sa ne omorâm la antrenamente ca sa stam 2 saptamani in pauza.