| Cirjan_Robert_1997 a întrebat:

am 16 ani si vreau sa ma apuc serios sa fac muschi asta o sa imi afecteze crestere nu sunt foarte inalt am 1.68 daca nu imi afecteaza cresterea ce exerciti sa fac si ce alimentatie imi recomandati

Răspuns Câştigător
| FunKys a răspuns:

Tu momentan ai 16 ani nu te gandi la steroizi, inca esti mic iar de inaltime nu-ti fa grija atata timp cat nu vei face "presa" pentru picioare nu vor fi nici o problemahappy iar de masa cat mai multa carne, oua, lapte, branza... fructe si legume si o sa vezi ca ai o crestihappy nu ca la steroizi dar se va pune si pe tine cevahappy

1 răspuns:
| archas a răspuns:

Steroizi.ro sfaturi de la profesionisti, cat despre inaltime, poti face inot!

Întrebări recente