| koke a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare:
Am facut fotbal o perioada si acum mam cam saturat, si as vrea sa ma apuc de box :d(mentionez ca am 18 ani)credeti ca mai am vreo sansa?

3 răspunsuri:
| k1fighter a răspuns:

Am eu solutia cea mai buna pentru tine, kick-box.La mine la sala vin baieti de 18 ani si in cateva luni, maxim un an, fiecare invata ceva si unii chiar merg si la concursuri.Deci,baga-te la kick-boxbig grin

| SWAGGER a răspuns:

Este ca si la tenis trebuie sa te apuci de la o varsa frageda, altfel nu cred ca ai sanse

| simleuan a răspuns:

Box amator, da happy profesionist, cam tarziu