| alinutzu_6299 a întrebat:

SALUT...am si eu o intrebare, eu de ieri m-am apucat sa fac flotari dar deja am niste dureri cand ma fortez sa ma opresc din facut...eu am inceput cam prost nu am inceput constant am inceput cu 30 din prima si nu mai facusem de ceva timp si acum am niste dureri. ce ziceti sa ma opresc pana imi trece si sa incep sa fac iar sau sa ma fortez in continuare

5 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Prietene, renunta la flotari pana trece durerea. Apoi incepe din nou dar fa flotarile stand in genunchi nu in varful degetelor de la picioare.

| alinutzu_6299 explică:

Mz mult

| BESTNICK a răspuns:

Ar fi bine sa iei o aspirina si continua maine cu 35 dupa aia mai ia o aspirina si poimaine fa 40 dupa aia renunta la aspirina (ca dupa aia devii dependentlaughing)) )si fa in continuare. durerea e de la febra musculara si trece su aspirina.cius

| Simply_7242 a răspuns:

Hmmm... dupa ce iti trece poti sa te ocupi din nou, si fa atit cit poti, antrenindute in fiecare zi te vei deprinde si muschii nu te vor mai durea apoi din ce in ce mareste nivelul dupa forta cu care-i acumulato.
Eu am facut si citeo o 100, cind ma antrenam de vreo 10 ori pe zi, acum o data pe zi fac 60.
Succese in continuare!

| Stefanionutz a răspuns:

Reduce numarul de flotariwinking pana se amelioreaza durerea si dupa icepi cu 10... 15... 20 din 7 in 7 zile