| FIERARU a întrebat:

locul 3 din liga 2 da baraj pentru promovare?

Răspuns Câştigător
| Florian12345 a răspuns:

Salut! Nu doar locurile 1 si 2 promoveaza dar in seria a doua Timisoara nu are drapt de promovare deci cred ca v-a promova echipa clasata pe locul 3

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se joaca baraj, primele 2 din fiecare serie promoveaza in Liga 1. Numai bine!

| Sunshine18 a răspuns:

Din 2B primele doua echipe (timisoara nu ca nu si-a luat licenta) deci in momentul asta promoveaza gloria bistirta si uta aradwinking
sper ca te.am ajutatbatting eyelashes

| bogdan98tl a răspuns:

Mai... locul 3 promoveaza ca in prima serie Delta Tulcea nu are drept de promovare sin in seria 2 Timisoara nu are drept de promovare.

| FIERARU explică:

Eu sper sa intre F.C. ARGES si practic numai avea sanse la promavare dar daca timisoara nu intra acum stiu ca are sanse mari. mersi bogdan si celorlalti